Registrace & Abstrakty


Konferenční poplatek

Konferenční poplatek pokrývá náklady na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (dvě noci), stravování formou bufetu (2× snídaně, 3× oběd, 2× večeře), občerstvení o přestávkách (4×), sborník abstraktů a konferenční materiály. Konferenční poplatek lze uhradit on-line pomocí karty nebo bankovním příkazem.

platba: do 20. října 2017 po 20. říjnu 2017
student 5 500 Kč 6 000 Kč
účastník 7 300 Kč 7 800 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

On-line registrace

Účastníci konference se mohou registrovat pomocí on-line registračního formuláře. Zde mohou uvést, o jaký typ konferenčního sdělení mají zájem, s kým chtějí sdílet dvoulůžkový pokoj, provést on-line platbu kartou a odeslat sdělení.

Abstrakty

Abstrakty příspěvků budou publikovány formou sborníku konference. Příspěvky v rozsahu jedné strany A4 formátované dle templátu budou do sborníku zařazeny bez úprav. Autoři odpovídají za věcnou a formální správnost souhrnů. Abstrakty ve formátu "doc" jsou přijímány on-line, kdy lze v rámci registračního formuláře vybrat volbu "připojit abstrakt".


Stáhněte si templát abstraktu (.doc)

Storno registrace

Registraci je možné stornovat do 20. října 2017. Po tomto datu je registrační poplatek nevratný. Akceptována bude pouze změna jména. Sekretariát konference musí být o zrušení registrace či o změně jména informován písemně e-mailem či faxem.